czwartek, 20 marca 2014

Kolorowo i wiosennie

Cała seria liczy sześć "kobitek", z tym że w oryginale każda z nich to oddzielna zakładka. Z powodu braku miejsca na wieszanie, postanowiłem zrobić całą serię na jednym kawałku kanwy. Na razie prezentuje 4/6. Potem tylko jeszcze znalezienie takiej długiej ramki i można szukać chętnego na ten obrazek. ;)4 komentarze:

 1. Czekamy zatem na kolejne wróżki:) Podziwiam zainteresowania- jak na mężczyznę nietypowe :) Mysz mój niestety- ani tyci tyci nie chwyta się moich głupotek:) Ma swój świat w śrubkach, kabelkach, izolacjach, komputerze....
  Pozdrawiamy i powstawania dalszych prac życzymy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za miłe słowa;) Jestem normalnym facetem ( tak myślę ), też lubię komputery jazdę na rowerze, sport etc z męskich zajęć, ale z braku zajęcia i stałej pracy robię to, bo lubie jak powstaje coś z niczego;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej! :) dzięki za odwiedziny na moim blogu. Skusiłam się i wpadłam zobaczyć, co u Ciebie słychać :D Rozgaszczam się na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale fajny wzorek...muszę przyznać że z miłą chęcią dołączam do grona obserwujących...taki rodzynek z takim hobby to trzeba docenić!!

  OdpowiedzUsuń